banerl vcmproautomatic

logo szare

PRO AUTOMATIC Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice

NIP: PL634-282-04-88
REGON: 243348858

tel: (32) 750-54-27
fax: (32) 750-06-20

robot pro automatic kariera m

Szukamy obecnie kreatywnych i gotowych do działania przedstawicieli handlowych, serwisantów maszyn i urządzeń oraz specjalistów z branży informatycznej. Praca w przedziale 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. System profesjonalnych szkoleń wewnętrznych dla pracowników. Poniżej aktualne oferty pracy.
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U.z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

W przypadku zainteresowania się Pani/Pana kandydaturą, skontaktujemy się celem umówienia na rozmowę kwalifikacyjną.

Inżynier serwisu

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy specjalistów do naszej firmy  z różnych dziedzin związanych z szeroko pojętą:

  • automatyką przemysłową
  • automatyką sieciową
  • pneumatyką przemysłową
  • hydrauliką przemysłową
  • prefabrykacją lini produkcyjnych w zakładach
  • projektowaniem maszyn i urządzeń według specyfikacji klienta
  • produkcją maszyn i urządzeń według specyfikacji klienta

OCZEKIWANIA:

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie w serwisowaniu lub montażu urządzeń,
  • wykształcenie elektryczne,
  • komunikatywność,
  • dokładność,
  • samodzielność.

MILE WIDZIANE:

  • podstawowa wiedza prawna z zakresu budowy maszyn i urządzeń
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

OFERTA:

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach firm współpracujących,
  • praca w nowym wydziale firmy, możliwość szybkiego rozwoju i awansu.

WYMAGANIA

  • prawo jazdy kat. B
  • aktualne uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania rysunków
  • ogólna wiedza na temat budowy maszyn i urządzeń
  • umiejętność diagnostyki usterek,
  • umiejętność naprawy urządzeń na podstawie dokumentacji technicznej,
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu elektryki,
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kierownik projektu - automatyka przemysłowa

Kierownik projektu - inżynier automatyki i robotyki

Kierowanie nowo powstałym działem firmy - serwis, prefabrykacja, projektowania i budowy maszyn.

Zakres obowiązków:
Prefabrykacja linii produkcyjnych w zakładach przemysłowych, modernizacja maszyn i urządzeń dla branży Automotive, AGD i innych.
Modernizacja linii produkcyjny u klientów.
Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń.
Wdrażanie nowych technologii u klienta.
Stworzenie biura projektowego zapewniającego skuteczne wdrażanie nowatorskich rozwiązań w branży Automotive.
Pozyskiwanie nowych klientów (budowa efektywnej bazy klientów dla nowo powstałego działu firmy serwis, prefabrykacja).
Spotkania z klientami, doradztwo techniczne.
Tworzenie ofert, zamówień.
Dbanie o dobre kontakty z klientami.
Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

Nadzorowanie i prowadzenie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych, pneumatycznych i AKPiA.
Aktywny udział w remontach i rozbudowach linii technologicznych.
Przeprowadzanie prac modernizacyjnych i rozbudowy układów sterowania,
oprogramowania sterowników PLC, systemów SCADA i DCS oraz paneli operatorskich.
Obsługa i kalibrację urządzeń pomiarowych i sygnalizacyjnych, dobór nowych i zamiennych urządzeń pomiarowych.
Diagnostyka inteligentnych układów sterowania, organizację napraw i regeneracji aparatury AKPiA,
zarządzanie serwisami. Programowanie sterowników Siemens, PLC itp.
Kierowanie zespołem pracowników.

 f  t  y

oficjalny partner festo

FEMA

FEMA ELECTRICA