Balluff


Zamów lub zapytaj o produkt telefonicznie: (0-32) 750-54-27

lub napisz e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Balluff to uznana firma na świecie słynąca ze ściśle dopasowanych rozwiązań dla wielu branż, spełniających określone warunki i wymagania.
Rozwiązania technologiczne oferujące przez Balluf znajdują zastosowania w branży opakowań, artykułów spożywczych, napoi, obróbce metali, energetycznej, w przemyśle stalowym i hutniczym, tworzywach sztucznych, półprzewodnikach, Life Science, w technologii napędów elektrycznych oraz rozwiązaniach dla hydrauliki.

Bardzo ważne dla Firmy Balluff są standardy jakości — w tej kwestii firma ma własne wypracowane wysokie standardy, przewyższające normy, które są widoczne nie tylko w produktach, ale
również w zakresie doradztwa i serwisie.

Firma powstała w 1921 roku, jako rodzinne przedsiębiorstwo, zaczynając od warsztatu napraw mechanicznych, z czasem przekształcając się w zakład produkcyjny części precyzyjne i automatykę.
Balluff zatrudnia ok 3300 pracowników, posiada 9 zakładów produkcyjnych na świecie, obroty grupy Balluff w 2016 zanotowano na poziomie 378 mln.EUR

 f  t  y

oficjalny partner festo