banerl vcmproautomatic

 

 

 

logo szare


PRO AUTOMATIC Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice

NIP: PL634-282-04-88
REGON: 243348858

tel: (32) 750-54-27
fax: (32) 750-06-20

 

 

 


Czujnik z przeznaczeniem do ruchu obrotowego
Do zalet urządzenia na pewno należy łatwy montaż i kąt w którym następuje obrót. Tu do wyboru jest 90, 180 i 270 stopni. Mały ciężar, duże zakresy momentu sięgające do 20Mn oraz szczelność i kompaktowość decydują o wydajności pracy urządzenia DRVS nawet w trudnych warunkach.


Napd wahadowy festo

Fot. festo.com


Położenie staje się teraz łatwiejsze do wykrycia


Teraz moduł czujnika jest prosty do zamontowania, punkty przełączeń są banalnie proste do zapisania poprzez naciśnięcie jednego przycisku. A to wszystko dzięki instalacji czujnika położenia SRBS- Q1/Q12, który posiada funkcję uczenia punktów przełączenia.

Zalety i cechy urządzenia

Prosta i kompaktowa konstrukcja, duża wydajność w przystępnej cenie, opcjonalnie dowolnie ustawiany kąt obrotu oraz innowacyjne sygnalizowanie położenia bez potrzeby regulacji mechanicznej, są najważniejszymi cechami charakteryzującymi napędu DRVS z czujnikiem położenia SRBS. Do zalet z całą stanowczością możemy zaliczyć bezdotykową sygnalizację położenia, szybki i łatwy montaż bez konieczności szukania produktów przełączenia, oraz hermetyczna konstrukcja i długa żywotność urządzenia.


Warto się zainteresować: AquaRay, czyli sympatyczna bioniczna płaszczka od Festo
  

 f  t  y