banerl vcmproautomatic

 

 

 

logo szare


PRO AUTOMATIC Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice

NIP: PL634-282-04-88
REGON: 243348858

tel: (32) 750-54-27

 

 

 


Inteligentny czujnik ciśnienia

Głównymi cechami czujnika są wbudowany wizualny wskaźnik ciśnienia, który wskazuje poszczególne stany za pomocą odpowiednich kolorów: Niebieski- ciśnienie jest prawidłowe, czerwony- ciśnienie jest nieprawidłowe. Kolejnymi cechami jest koncepcja połączeń, która posiada wyjątkową elastyczność, urządzenie daje możliwość szybkiego montażu oraz uruchomienia. Czujnik SPAU Festo jest też wyposażony w system IO-Link 1.1, który umożliwia zdalną obsługę i parametryzacje, oraz szybką i prostą wymianę czujnika.

Czujnik SPAU 2

 Fot. festo.com

Prosta obsługa

SPAU jest łatwy w obsłudze, to za sprawą dużego czytelnego wyświetlaczowi LCD, z którego łatwo odczytać potrzebne nam informacje, wyświetlacz dodatkowo ma funkcję dwukolorowego podświetlania (niebieski i czerwony), dzięki czemu w łatwy sposób można sprawdzić stan ciśnienia.  Pod wyświetlaczem znajdziemy trzy przyciski, które odpowiadają za szybkie uruchomienie i łatwe ustawienie urządzenia.


 

Szeroka gama akcesoriów 

Festo zadbało o elastyczność czujnika SPAU, umożliwiając użytkownikowi dostęp do szerokiego wachlarzu akcesoriów, które gwarantują szybki i łatwy montaż w każdym przypadku.


Warto się zainteresować: Nowe zawory bezpieczeństwa od Festo
  

baner proautomaticskleppl

 

cert