banerl vcmproautomatic

 

 

 

logo szare


PRO AUTOMATIC Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice

NIP: PL634-282-04-88
REGON: 243348858

tel: (32) 750-54-27
fax: (32) 750-06-20

 

 

 

kilometry dobraUdział w kampanii „Kilometry Dobra” 2017. Wszystkie wpłacone złotówki zostaną ułożone w szeregu podczas imprezy finałowej i staną się częścią Kilometrów Dobra, a potem zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym. 

Kampania Kilometry Dobra to międzynarodowa kampania dobroczynna, odbywająca się co roku. Dzięki kampanii organizacje pozarządowe uzyskują pieniądze na realizację swoich celów. W ciągu ostatnich trzech lat zebrano już ponad 2,3 mln zł na realizację 80 celów. Kilometry Dobra działają na zasadzie współpracy organizacji, samorządów i biznesu.
Cele, na które są przekazywane pieniądze to edukacja, bezpieczeństwo, ekologię, sport, kultura, potrzeby humanitarne, kościół, potrzeby niepełnosprawnych, zdrowie.

Tegoroczna (2017) akcja trwa od 1 marca do 4 czerwca hasłem przewodnie to „Zostań Mistrzem Świata w Dobroci!”, miejscowości biorące udział w kampanii i zbiórce rywalizują o to zaszczytne miano. W poprzednich akcjach Laur Mistrzów Świata w Dobroci należał do mieszkańców Lublina i Jarosławia, a w tym roku tytułu broni Białystok.

Aktywni członkowie kampanii pozyskują pieniądze poprzez zbiórki w szkołach i parafiach, poprzez strony internetowe, aukcje oraz koncerty.
Nazwa kilometry dobra wzięła się z tego, że kampanii towarzyszy próba pobicia rekordu Guinnessa — układania monet o jednym nominale w jednym ciągu. Aby pobić aktualny rekord
potrzeba 75 km.

http://kilometrydobra.pl

 f  t  y

oficjalny partner festo