OMRON


Zamów lub zapytaj o produkt telefonicznie: (0-32) 750-54-27

lub napisz e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy


Firma OMRON, której jednym z celów jest poprawa jakości życia i rozwój społeczności, działa w takich obszarach jak ochrona życia, automatyka przemysłowa, automatyczna kontrola optyczna i komponenty elektroniczne.

Omron Healthcare produkuje i sprzedaje sprzęt medyczny służący do monitorowania stanu zdrowia oraz terapii. Posiada blisko 20 letnie doświadczenie w produkcji takiej aparatury.
Jest światowym liderem w produkcji tych urządzeń dla zastosowań profesjonalnych i domowych. Oferta obejmuje m.in. ciśnieniomierze, urządzenia do pomiaru temperatury, respiratory, urządzenia do pomiaru tkanki tłuszczowej i termometry elektroniczne.

Jeśli chodzi o automatykę przemysłową oferta firmy OMRON obejmuje systemy automatyki, technikę napędową, robotykę, czujniki, systemy kontroli jakości i inspekcji, systemy bezpieczeństwa, komponenty regulacyjne, komponenty przełączające, oprogramowanie i platformy Sysmac.

OMRON zapewnia produkty które realizują cele firm na poziomie automatycznej kontroli optycznej (AOI), które to pozwalają na kontrolę jakości przy odpowiedniej szybkości produkcji, aby równowaga pomiędzy jakością a szybkością produkcji była zachowana.

Dzięki nowoczesnej i innowacyjnej technologii OMRON posiada zaplecze, które pozwala budować podzespoły do większości układów elektronicznych charakteryzujące się wysoką jakością i niezawodnością. Swoje rozwiązanie kieruje do klientów na całym świecie, zatrudnia obecnie około 38 tys. pracowników i posiada odziały również w Polsce.

 f  t  y

oficjalny partner festo