banerl vcmproautomatic

 

 

 

logo szare


PRO AUTOMATIC Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice

NIP: PL634-282-04-88
REGON: 243348858

tel: (32) 750-54-27
fax: (32) 750-06-20

 

 

 

Mech Projekt logo

Mech Project jest firmą specjalizującą się w automatyzowaniu procesów produkcji. Wszędzie tam, gdzie operacje są trudne do wykonania dla człowieka lub wymagane jest wysokie tempo wykonywania powtarzalnych operacji, firma pomoże zaprojektować i wykonać zautomatyzowane stanowiska. Dzięki tzw. projektowaniu mechatronicznemu zapewniają lepszy dobór części do maszyn oraz ich pełną integrację.

Czytaj więcej...

Aea Technique

 AEA Technique to firma specjalizująca się w dostawie aparatury kontrolno – pomiarowej dla przemysłu. W ofercie firmy znajdują się m.in. urządzenia do pomiaru i sygnalizacji przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury cieczy i gazów oraz urządzenia do monitoringu smarowania. Oferuje profesjonalne doradztwo techniczne, serwis jak i sprzedaż oferowanych produktów. Dzięki najwyższej jakości urządzeń oraz zgodności z europejskimi normami ta polska firma swoim zasięgiem obejmuje nie tylko Polskę, ale również UE.

Czytaj więcej...

PPUH logobr

PPUH MK jest firmą specjalizującą się w pomocy producentom w uzyskaniu znaku CE. Świadczone usługi wykonywane są starannie oraz z najwyższą jakością, dzięki czemu wyroby kwalifikują się do wyróżnienia Bezpieczny Produkt. Razem z wykonywaniem audytów firma dostarcza informacje o spełnianiu przez wyrób przepisów technicznych, jak i przepisów bezpieczeństwa EU.  

Czytaj więcej...

step group industryFirma RKB od niedawna jest obecna na polskim rynku.
Jej biuro handlowe – Step Group Industry – właśnie obchodzi drugą rocznicę założenia. Ale nie oznacza to, że RKB jest firmą nową – powstała bowiem ponad 80 lat temu. I to połączenie doświadczenia macierzystej firmy oraz wigoru i zapału młodego zespołu pracującego w Polsce daje podstawy do twierdzenia, że Step Group jest na jak najprostszej drodze do sukcesu, który zagwarantuje mu dynamiczny rozwój, a klientom – fachowe, szybkie i niedrogie produkty.

Czytaj więcej...

Maxter logo

Maxter jest firmą zajmującą się serwisem, jak i tworzeniem automatyki przemysłowej.
W szczególności duże doświadczenie posiadają w zakresie automatyki kotłów przemysłowych na biomasę. 

Czytaj więcej...

Praca w Bielsku-Białej

 f  t  y

oficjalny partner festo