SICK


Zamów lub zapytaj o produkt telefonicznie: (0-32) 750-54-27

lub napisz e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Firma SICK powstała w 1946 roku. Założycielem był inż. dr h.c. Erwin Sick (1909-1988), który dostrzegł potencjał, jaki drzemie w połączeniu precyzyjnej optyki z inteligentną elektroniką w celu realizacji wielu zadań.

Dzisiaj globalna firma z siedzibą w Waldkirch (Breisgau), Niemcy, jest światowym producentem czujników i rozwiązań czujnikowych przeznaczonych do zastosowań przemysłowych.
Działa w zakresie automatyzacji przemysłu oraz automatyzacji procesów. Firma w 2016 roku zatrudniała 8000 pracowników na całym świecie. SICK należy do ścisłej czołówki firm zajmujących się produkcją czujników wykorzystywanych do sterowania procesami, do ochrony ludzi i środowiska naturalnego.

Celem oferowanych usług i produktów Firmy SICK jest przede wszystkim ułatwianie życia klientom, na poziomie rozwiązywania ich problemów, co może się przełożyć na przewagę konkurencyjną, poprzez np. zwiększenie wydajności, czy też oszczędności.

W portfolio produktów firmy znajdują się m.in. czujniki fotoelektryczne, lekkie sieci, czujniki indukcyjne, pojemnościowe i magnetyczne, optoelektroniczne urządzenia zabezpieczające, czujniki wizyjne, wykrywacze, systemy identyfikacji takie jak skanery kodów kreskowych i czytniki RFID, analizatory gazu i cieczy.
 f  t  y

oficjalny partner festo