SIEMENS


Zamów lub zapytaj o produkt telefonicznie: (0-32) 750-54-27

lub napisz e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Siemens to międzynarodowa firma działająca w branży energetycznej, elektrotechnicznej, telekomunikacyjnej, transportowej, oświetleniowej (OSRAM),
automatyce, medycynie, edukacji oraz finansach i nieruchomościach. Posiada swoje główne siedziby w Monachium i Berlinie.

W początkowej fazie swojego istnienia (wtedy nazywała się Siemens & Halske), zaczynała od małego warsztatu z telegrafami. W 1848 r. Siemens & Halske zbudował pierwszą długodystansową linię telegraficzną (długości 500 km) łączącą Berlin z Frankfurtem nad Menem. Bracia założyciela (Werner-a von Siemens) utworzyli wraz z rozwojem firmy przedstawicielstwa w Londynie i Sank Prtersburgu, kontynuując ekspansję i okablowując liniami telegraficznymi wiele obszarów ziemi.

Dziś po przeszło stu latach, firma Siemens to światowy gigant, lider innowacyjności, dostawca automatyki dla przemysłu oraz kompletnych rozwiązań dla wielu branż. Oferta obejmuje także różnorodny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny, systemy informatyczne oraz kompleksowe rozwiązania związane wytwarzaniem energii, sterowaniem, zarządzaniem produkcją oraz serwisem.

Z produktów Siemens korzystają przedsiębiorstwa na całym świecie. W Polsce głównym reprezentantem na naszym rynku jest firma Siemens Sp. z o.o., utworzona w 1991 roku, która sukcesywnie wprowadza na polski rynek najnowocześniejsze rozwiązania i produkty, zaopatruje i współpracuje z setkami przedsiębiorstw krajowych o charakterze produkcyjnym, usługowym, handlowym i technicznym.

Siemens jest także jednym z pionierów ustalających standardy technologiczne w różnych dziedzinach przemysłu. Bazując na swoim doświadczeniu, rozwiązaniach i innowacyjności swoimi produktami i usługami przyczynia się do poprawiania jakości życia. Jest docenianym pracodawcą, szkoli, udostępnia wiedzę i doświadczenie, realizuje wspólnie z innymi firmami wiele ambitnych projektów.

 f  t  y

oficjalny partner festo