SMC Industrial Automation


Zamów lub zapytaj o produkt telefonicznie: (0-32) 750-54-27

lub napisz e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Firma SMC została założona w 1959r. w Tokio. W początkowych latach działalności wytwarzali układy filtrujące ze spiekanych metali.
Z czasem zaczęli produkować coraz bardziej skomplikowane rozwiązania dla automatyki. Siedziba firmy mieści się w Tokio. W 82 krajach znajduje się 400 oddziałów firmy na całym świecie. Firma SMC została wyróżniona jako międzynarodowy dostawca i innowator przez Forbes znajdując się na liście 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Mocno rozwinięta siec dystrybucji i produkcji gwarantują stabilność i ciągłość w zaopatrywaniu firm w produkty SMC. Celem firmy jest wspieranie automatyzacji zaawansowaną technologią pneumatyczną.

Do portfolio katalogu produktów SMC zaliczają się m.in. napędy, napędy elektryczne, zawory rozdzielające, elementy przygotowania powietrza, złącza i przewody, elementy podciśnieniowe, elementy do procesów technologicznych, czujniki i przekaźniki, podzespoły regulacji temperatury, elementy do wysokiego podciśnienia, produkty do czystych pomieszczeń, produkty zgodne z ATEX

SMC w Polsce
Firma SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. powstała w 2000 roku. W Warszawie znajduje się centrala z magazynem o powierzchni magazynowej 800 m2 z ponad 3 500 pozycjami magazynowymi. W powierzchni biurowej znajdują się m.in. sale szkoleniowe, w których przeprowadzane są szkolenia oraz prezentacje produktów z oferty SMC.

 f  t  y

oficjalny partner festo