Firma PRO AUTOMATIC istnieje od 2009 roku. W tym czasie udało się nam zapracować na zaufanie wielu klientów oraz zyskać opinię solidnego partnera biznesowego. Staramy się zapewniać najwyższy poziom usług, wykorzystując dotychczasowe doświadczenia. Nasz zespół stanowią doradcy, którzy stale pozostają do dyspozycji naszych Klientów.


FILOZOFIA

W naszej firmie mamy jasno określone zasady, których przestrzegamy, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Aby w pełni realizować nasze zasady, utrwalamy pozytywne wzorce i cały czas pracujemy nad słabymi stronami.

5 ZŁOTYCH ZASAD firmy PRO AUTOMATIC, to m.in.:

ZASADA ZAUFANIA

Nie zawiedź zaufania, którym Cię obdarzono. Szanujemy naszych Klientów, staramy się sprostać ich oczekiwaniom. To klienci stanowią najważniejsze ogniwo naszych działań, nasi pracownicy pozostają stale do ich dyspozycji.

ZASADA PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA

Rzetelność, kompetencja i wiedza pracowników stanowią fundamenty relacji pomiędzy nami a naszymi Klientami.

ZASADA WSPÓŁPRACY

Jesteśmy otwarci na współpracę ze specjalistami naszego Klienta na każdym etapie realizacji projektów. Również wszyscy Nasi pracownicy, niezależnie od działu współpracują ze sobą - praca zespołowa jest w naszej firmie ważnym elementem.

ZASADA CIĄGŁEGO ROZWOJU

Najcenniejszym kapitałem naszej firmy są jej pracownicy. To inwestycja w ich rozwój umożliwia osiąganie sukcesów. Ponieważ pragniemy stale rozwijać nasze umiejętności, słuchamy wskazówek i komentarzy na temat naszej pracy, wyciągamy wnioski z dotychczasowych działań.

ZASADA ODPOWIEDZIALNOŚCI

Zadania, jakie zostały nam powierzone, w tym serwis maszyn i urządzeń zakupionych przez naszych Klientów jest naszym obowiązkiem. Bez odpowiedzialności nigdy nie zbudujemy zaufania, dlatego jest nam ona tak bliska i ważna.


MISJA   

Dostarczanie Klientom oczekiwanych elementów automatyki przemysłowej, pneumatyki przemysłowej, hydrauliki, elektryki oraz wyrobów hutniczych.   
Projektowanie, budowa oraz modernizacja maszyn i urządzeń, a także linii produkcyjnych - zgodnie z oczekiwaniami Klientów, z zachowaniem wszelkich norm prawnych,
   z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologii. 
Dialog z Klientem na każdym etapie działań i współpracy. Pozostajemy otwarci na nawiązywanie nowych kontaktów, nie boimy się zadawać pytań jak i również prosić
   o wyrażenie opinii na temat naszych działań.

WIZJA

* Priorytetem rozwoju naszej firmy jest stałe podnoszenie jakości oferowanych przez nasz zespół usług. Pragniemy dostarczać maszyny i urządzenia, które będą
   ograniczały koszty produkcji naszych Klientów, a co za tym idzie czyniły ich bardziej konkurencyjnymi na rynku.
* Stałe zapewnienie możliwości indywidualnego rozwoju pracowników, poprzez poszerzanie ich wiedzy oraz doświadczenia, przy równoczesnym rozwoju całej firmy.
   Nasi pracownicy są dla nas najlepszą inwestycją.