Pragnąc zapewnić pełne wsparcie w Państwa przedsięwzięciach, podjęliśmy działania, umożliwiające naszą pomoc w zakresie - serwisu, projektowania i budowy maszyn oraz linii produkcyjnych, a także ich relokacji oraz demontażu.

Zajmujemy się praktycznym rozwiązywaniem problemów automatyzacji procesów przemysłowych. Szkolimy pracowników obsługi technicznej oraz utrzymania ruchu, poprzez ich czynne włączenie w procesy produkcyjne. Ten rodzaj współpracy przekłada się na zminimalizowanie kosztów i czasu serwisowania maszyny w trakcie jej eksploatacji.

Zadania wytyczone przez nasz zespół, to budowa marki, której wizytówką będzie rozwój naszych Klientów, poprzez osiąganie wyższej efektywności i niezawodności działania procesów produkcyjnych. Proponujemy sprawdzone i zgodne z wymaganiami, nowoczesne rozwiązania.USŁUGI SERWISOWE

* NAPRAWA AWARII 

* PRZEGLĄDY OKRESOWE (DIAGNOSTYKA I KONSERWACJA) 

* UMOWY SERWISOWE

* RELOKACJA MASZYN I URZĄDZEŃ 

* DEMONTAŻ MASZYN I URZĄDZEŃ

* TWORZENIE PROCEDUR DLA OPERATORÓW MASZYN I PRACOWNIKÓW UTRZYMANIA RUCHU 

* SZKOLENIA DLA OPERATORÓW MASZYN I PRACOWNIKÓW UTRZYMANIA RUCHU

* KOPIE ZAPASOWE PROGRAMÓW STEROWNIKA 

* TWORZENIE STANÓW MAGAZYNOWYCH DLA MASZYN I URZĄDZEŃ

* DOBIERANIE ZAMIENNIKÓW DLA CZĘŚCI MASZYN I URZĄDZEŃPROJEKTOWANIE I PRODUKCJA

* PROJEKTOWANIE, BUDOWA MASZYN I URZĄDZEŃ

* PROJEKTOWANIE I BUDOWA LINII TECHNOLOGICZNYCH 

* MODERNIZACJA MASZYN I URZĄDZEŃ 

* DORADZTWO W ZAKRESIE ODBIORU ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓWDo każdego projektu inwestycyjnego podchodzimy indywidualnie, zapraszając jednocześnie do współpracy jednostki badawcze związane z daną branżą.