Wydział Automatyzacji Przemysłu

Pragnąc zapewnić pełne wsparcie w Państwa przedsięwzięciach, podjęliśmy działania, umożliwiające naszą pomoc w zakresie - serwisu, projektowania i budowy maszyn oraz linii produkcyjnych, a także ich relokacji oraz demontażu.

Zajmujemy się praktycznym rozwiązywaniem problemów automatyzacji procesów przemysłowych. Szkolimy pracowników obsługi technicznej oraz utrzymania ruchu, poprzez ich czynne włączenie w procesy produkcyjne. Ten rodzaj współpracy przekłada się na zminimalizowanie kosztów i czasu serwisowania maszyny w trakcie jej eksploatacji.

Zadania wytyczone przez nasz zespół, to budowa marki, której wizytówką będzie rozwój naszych Klientów, poprzez osiąganie wyższej efektywności i niezawodności działania procesów produkcyjnych. Proponujemy sprawdzone i zgodne z wymaganiami, nowoczesne rozwiązania.


Oferta

Usługi serwisowe Projektowanie i produkcja
NAPRAWA AWARII
PRZEGLĄDY OKRESOWE (DIAGNOSTYKA I KONSERWACJA)
UMOWY SERWISOWE
RELOKACJA MASZYN I URZĄDZEŃ
DEMONTAŻ MASZYN I URZĄDZEŃ
TWORZENIE PROCEDUR DLA OPERATORÓW MASZYN I PRACOWNIKÓW UTRZYMANIA RUCHU
SZKOLENIA DLA OPERATORÓW MASZYN I PRACOWNIKÓW UTRZYMANIA RUCHU
KOPIE ZAPASOWE PROGRAMÓW STEROWNIKA
TWORZENIE STANÓW MAGAZYNOWYCH DLA MASZYN I URZĄDZEŃ
DOBIERANIE ZAMIENNIKÓW DLA CZĘŚCI MASZYN I URZĄDZEŃ
PROJEKTOWANIE, BUDOWA MASZYN I URZĄDZEŃ
PROJEKTOWANIE I BUDOWA LINII TECHNOLOGICZNYCH
MODERNIZACJA MASZYN I URZĄDZEŃ
DORADZTWO W ZAKRESIE ODBIORU ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
serwisCykl Projektu

1. Audyt automatyzacji procesów przemysłowych. Poszukiwanie obszarów, które poprzez automatyzację, mogą przynieść określone  korzyści.
2. Negocjacja szczegółowych warunków i celów projektu. Fundamentem każdej umowy jest precyzyjne określenie wymagań, które będą warunkiem koniecznym odbioru naszych realizacji.
3. Analiza wymagań prawnych. Weryfikacja wszelkich norm związanych z projektem
4. Projektowanie koncepcyjne. Wizualizacja końca projektu poprzez nie tylko stworzenie modelu, ale przede wszystkim określenie  koncepcji rozwiązań technologicznych.
5. Analiza ryzyka i weryfikacja projektu. Sprawdzenie przez specjalistów obu stron, czy projekt koncepcyjny spełnia określone wcześniej wymagania.
6. Projektowanie właściwe. Synergia jest ważnym elementem sukcesu w projektowaniu. Projekt to efekt działania nie tylko projektantów, ale całego zespołu ludzi.
7. Produkcja. Proces produkcyjny jest starannie przygotowywany. Zapewniamy rejestrację pomiarów wszystkich najważniejszych, z punktu widzenia prawa i jakości, zespołów bądź części urządzeń i maszyn. Nasze procedury nakazują znakowanie każdej części, co ułatwia prace serwisowe w przyszłości.Przykładowe - ostatnie realizacjeSerwis Automatyka

Serwis-naprawa Panelu operatorskiego - Allen-Bradley Panel View 300
Serwis-naprawa Panelu operatorskiego - Siax 150
Wykonanie stelaża/ stojaka na szczotki czyszczące
Programowanie falownika
Utworzenie dokumentacji eksploatacyjnej
Stabilizacja Kiści Ramienia Robota
Wykonanie usługi instalacji oświetlenia w jednej z firm produkcyjnych